Obsługa klienta W razie pytań
skontaktuj się
z nami

Zadzwoń +48 575 674 000 
lub napisz wiadomość
kontakt@antilda.com

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA 
Anulowanie opłaconego zamówienia możliwe jest przed przystąpieniem do przygotowania go i zmianą statusu – prosimy o jak najszybszą wiadomość na kontakt@antilda.com

ZWROT

ZWROT
Jeżeli z jakiegoś powodu uznasz, że zakupione przez Ciebie akcesoria nie są tym czego oczekiwałeś możesz je zwrócić. W tym celu skorzystaj z naszego formularza (pobierz)

Zwrot możliwy jest przez 14 dni od dnia odebrania przesyłki

 • PŁATNOŚĆ PAYPO
  Dla zamówień z płatnością PayPo prosimy również o wypełnienie formularza, dopisanie informacji o tym sposobie płatności i dołączenie go do przesyłki wraz z paragonem.

WAŻNE Prosimy Was bardzo o przemyślany wybór dotyczący koloru silikonowej maty

Zapakuj zwracany produkt w nieuszkodzonym stanie wraz z całą jego zawartością. Dołóż do paczki kartkę wraz z formularzem (pobierz)

Nie zapomnij proszę o dołączeniu paragonu

Odeślij nam produkty na adres:
Antilda  / Klaudia Jagodzińska
ul. Drawska 10/47
02-202 Warszawa

Będziemy wdzięczni za wiadomość z informacją o zwrocie towaru. Pamiętaj że rzeczy nie mogą nosić śladów użytkowania i dotrzeć do nas w takim stanie w jakim zostały do Ciebie przesłane. 

BRAK ODBIORU PRZESYŁKI
W przypadku braku odbioru przesyłki prosimy o kontakt z nami.
Paczkę możemy nadać ponownie lub prosimy o przesłanie wypełnionego formularza zwrotu (pobierz), który umożliwi odstąpienie od umowy. Koszt zwrotu przesyłki w przypadku braku jej odbioru jest również naliczany przez firmę kurierską.

WYJĄTKI OD PRAWA ODSTĄPIENIA OD UMOWY

 1. Prawo odstąpienia od umowy zawartej na odległość, o którym mowa w § 8 Regulaminu, nie przysługuje w odniesieniu do umowy:
  1. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji Kupującego uprzywilejowanego lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb;
  2. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz ulegająca szybkiemu zepsuciu lub mająca krótki termin przydatności do użycia;
  3. w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  4. w której przedmiotem świadczenia są rzeczy, które po dostarczeniu, ze względu na swój charakter, zostają nierozłącznie połączone z innymi rzeczami;
  5. w której przedmiotem świadczenia są nagrania dźwiękowe lub wizualne albo programy komputerowe dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu;
  6. o dostarczanie dzienników, periodyków lub czasopism, z wyjątkiem umowy o prenumeratę;
  7. w której cena lub wynagrodzenie zależy od wahań na rynku finansowym, nad którymi Sprzedawca nie sprawuje kontroli, i które mogą wystąpić przed upływem terminu do odstąpienia od umowy.

Ze względu na różną dostępność wymiana jest możliwa poprzez zwrócenie do nas otrzymanych produktów i złożenie kolejnego zamówienia na dowolną kwotę. My prześlemy zwrot pieniędzy za odsyłane przedmioty.

Prosimy o zwrot rzeczy wraz z formularzem (pobierz) do 14 dni od dnia odebrania przesyłki

Adres do odesłania rzeczy:
Antilda
ul. Drawska 10/47
02-202 Warszawa
tel. 575 674 000 

Nowe zamówienie na wybrane produkty możesz złożyć bez oczekiwania na dotarcie do nas zwrotnej przesyłki. Zwrot poprzednio otrzymanych produktów możliwy jest przez 14 dni od dnia odebrania przesyłki

Pamiętaj, że rzeczy nie mogą nosić śladów użytkowania i dotrzeć do nas w takim stanie w jakim zostały do Ciebie przesłane. 
Przesłanie dodatkowo wiadomości e-mail z informacją o chęci wymiany oraz numer nowego zamówienia dodatkowo usprawni cały proces 🙂

Prosimy o przemyślany wybór dotyczący silikonowej maty. Odpakowanie jej sprawia, że nie ma możliwości zwrócenia jej w stanie w jakim została przesłana.

Jeżeli zakupiony towar okazuje się mieć wady fabryczne lub jest niezgodny z opisem, prosimy o kontakt z nami e-mail: kontakt@antilda.com

W CELU ZŁOŻENIA REKLAMACJI

1. Wypełnij formularz reklamacji (pobierz) i dołącz go do przesyłki. Dokument powinien zawierać następujące dane: imię i nazwisko, adres e-mail lub adres do korespondencji, nr telefonu, wskazanie numeru produktu i przyczyna reklamacji, data zakupu oraz wystąpienia wady.

2. Składając reklamację prosimy o odesłanie produktu wraz ze wszystkimi jego akcesoriami oraz kopią dokumentu zakupu.

3. Reklamowany produkt należy wysłać na adres:

Antilda
ul. Drawska 10/47
02-202 Warszawa
tel. 575 674 000

Przed odebraniem przesyłki od kuriera zawsze sprawdź w jego obecności, czy nie uległa uszkodzeniu w transporcie. Jeżeli opakowanie posiada widoczne uszkodzenia zewnętrzne, prosimy o sporządzenie protokołu szkody w obecności kuriera.

 • Jeśli kurier będzie mógł z nami obejrzeć produkt i okaże się, że rzeczywiście uległ zniszczeniu, to wraz z nim powinniśmy podpisać protokół szkody, w którym dokładnie opiszemy, jak i co zostało uszkodzone w naszej paczce. Taki protokół jest podstawą do złożenia reklamacji u przewoźnika.
 • W przypadku, gdy kurier nie może poświęcić nam kilku dodatkowych minut, wtedy możemy poprosić go o zaznaczenie w protokole odbioru, iż zgłaszamy uszkodzenie opakowania przesyłki i obawiamy się o stan jej zawartości. Następnie możemy skontaktować się z linią obsługi klienta firmy kurierskiej, gdzie zgłosimy uszkodzenie i ustalimy termin, w którym kurier przyjedzie spisać protokół uszkodzeń. Najlepiej do czasu jego przyjazdu powstrzymać się przed otwieraniem paczki, aby wszystko odbyło się zgodnie z procedurami.
 • W przypadku wyboru dostawy do paczkomatu prosimy pamiętać o tym, że przesyłkę uszkodzona można włożyć ponownie do okienka paczkomatu i należy wówczas postępować zgodnie z komunikatem wyświetlonym na ekranie.
Dołącz do listy oczekujących Poinformujemy Cię, gdy produkt pojawi się w magazynie. Proszę zostawić swój adres e-mail poniżej.